Şişme Bebek Yetkili Satıcısı
Şişme Bebek Sipariş Avantajları
Şişme Bebek Anastasia
Şişme Bebek AnastasiaŞişme Bebek AnastasiaŞişme Bebek Anastasia

 

 

ŞİŞME BEBEK
ÜRÜN DETAYLARI

Şişme Bebek Anastasia

 

ÜRÜN FİYATI

119 TL

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Şişme Bebek Anastasia Özellikleri

 

Anastasia​​ şişme bebek Esmer gerçek saçlı 3 boyutlu gerçek kadın yüzüne sahip Anastasia​​ ‘nın ön özel bölgesi ve dolgun kalçalarının arasındaki arka kısmı gerçek ten hassasiyetinde’dir. bu özel bölgeler her kullanımdan sonra yıkanarak temizlenebilir ve defalarca kullanılabilmektedir.

 

​Anastasia​ şişme bebek

Esmer tenli, iri memeli, 3 farklı fonksiyonlu önden ilişkiye girilebilme (ters ilişkiye girilebilir), arkadan ilişkiye girilebilme ve ağızdan ilişkiye girilebilme özelliğine sahip arzularınızı gerçekleştirecek dolgun dudaklı bir şişme bebektir.

 

3 işlevli ilişkiye girilebilir dolgun kalçalara sahip güzel şişme manken ​Anastasia​​  hediye gönderdiğimiz  ücretsiz şişirme  pompası ile şişirildiğinde 1.70 boyuna ulaşmaktadır. Gerçek ten hassaslığındaki  özel ön bölge kısmı ve daracık arka kısmı sayesinde diğer piyasada satılan ucuz şişme çin mallarından aldığınız zevkten çok daha fazla zevk verecek sizi bu ürünü aldığınıza pişman etmeyecektir.

 

​Anastasia​​ şişme bebek sizi her anlamda mutlu etmek için üretilmiş harika bir şişme bebek modelidir. Yanında taşıma kutusu, kumandalı titreşim mekanizması, kaydırıcı krem,ve şişirme pompasıyla beraber gizli kutuda sizlerin kullanımına gönderilmektedir.

Hızlı sipariş vermek için ne yapabilirim?

Sitemizdeki resimler de görmüş olduğunuz şişme, silikon ,realistik bebekler den hemen hızlı bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız ürün resimlerinin alt tarafında bulunan şişme bebek mankenlerinin İSİMLERİNİ sipariş ve bilgi hattından bizlere ileterek siparişi verebilirsiniz İstanbul içi 2 saat kurye ile hızlı teslimat için gene sipariş ve bilgi hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

Mesai saatleri içerisinde sipariş ve bilgi hattımız olan 0 531 703 31 31 nolu Sipariş hatlarımızı arayarak siparişinizi verebilirsiniz.

Ürün Hakkında Düşünceleriniz
İstanbul içi kurye ile teslimat
Gizli paketleme